Školní rok 2018/2019:

PLÁN NA

ČERVEN:

5.6.   Exkurze do knihovny v České Skalici (děti musí být v MŠ do 7,30 hod. a nasnídané - svačinu dostanou až v knihovně po programu)

19.6.    "Pyžamová párty" - týká se pouze dětí z níže uvedeného seznamu!    Starší děti přespí v MŠ do  druhého  dne.   S sebou: oblečení na ven (počítejte s teplým i s chladnějším počasím), čisté oblečení na druhý den, ručník, kartáček na zuby + pastu, pyžamo (kdo nemá v MŠ), funkční baterku, vlastního plyšáčka na spaní. Můžete přibalit i plavky (nevíme však, zda využijeme).

Rodiče prosíme o něco "na zub" - jednohubky, drobné sladké pečivo, ovoce, zelenina, "párty občerstvení" - zkrátka, co vás napadne a je vhodné pro děti

21.6.    Den hraček

27.6.    Loučení s předškoláky (předškoláci slavnostní oblečení!)

28.6.   Ukončení školního roku 2018/2019  (zahájení školního roku 2019/2020 bude 2.9.2019)

Seznam dětí na pyžamovou párty:

Děti narozené po 1.9. 2011:

1.    Zámečníková Tereza
  2.    Grunt Josef

Děti narozené po 1.9. 2012:

1.    Holzäpfel Jan
  2.    Dvořák Vojta
  3.    Munzarová Klára Elen

Děti narozené po 1.9.2013:

1.    Pajer Václav
  2.    Hrubá Liliana