AKCE  NA ZÁŘÍ:

2.9.  Zahájení školního roku 2018/2019

21.9.   Divadelní představení "Staré pohádky české aneb co si Kašpárek z Jiráska pamatuje"

28.9.   Státní svátek (MŠ uzavřena)

Postupná adaptace nových dětí, seznámení se zaměstnanci školy, věku přiměřené seznámení se školním řádem a pravidly bezpečnosti, poučení o správném chování v budově školy, na školní zahradě apod.

zouvání v MŠ

(rodiče, 26. 1. 2017 8:25)

nevím z jakého důvodu se zavedlo zouvání před šatnou MŠ. Šatna by měla být místo,kde se děti převlékají a zouvají. Pokud se to mají činit před šatnou mělo by tam tedy být na to určené místo. Starší lidé mají opravdu problém sednou si na dětskou židličku a zouvat či obouvat boty. Navíc děti mají stále mokré ponožky. Stačí se projít po mokrém koberci nebo kalužích co jsou v šatně.

Re: zouvání v MŠ

(učitelky MŠ, 26. 3. 2017 22:12)

Děkujeme za příspěvek. Zouvání před šatnou MŠ se zavedlo právě proto, že v šatně bylo neustále velmi našlapáno a mokro a v době, kdy děti přicházejí do MŠ a kdy odcházejí, nebylo možné po celou dobu zajišťovat odpovídající úklid. Děti přes šatnu chodí na wc, hrozilo nebezpečí uklouznutí. Navíc se špína roznášela na přezůvkách dětí do třídy. Věříme, že přezouvání pro všechny, nejen pro starší osoby, je nepohodlné, ale zároveň věříme, že bezpečnost dětí je v zájmu nás všech a že toto drobné nepohodlí na přechodnou dobu prominete.