Obsah deníčku našeho putovního maskota můžete sledovat zde:

(přihlašovací jméno a heslo si najdete v MŠ na nástěnce)

AKCE  NA KVĚTEN:

1.5.   Státní svátek (MŠ uzavřena)

2.5. Divadelní představení "Ošklivé

káčátko"

7.5. Ředitelské volno (provoz MŠ

přerušen)

8.5.   Státní svátek (MŠ uzavřena)

9.-10.5.   Zápis dětí do MŠ

11.5.   Ukázka dravců

23.5.   Příprava budoucích prvňáčků na

vstup do ZŠ

25.5.   Den hraček

30.5.   Oslava MDD - pohár u Rosů

Prosíme maminky předškoláků,

aby nahlásily, zda mají zájem o

pamětní tričko pro dítě (cena trička

250,-)!!!

zouvání v MŠ

(rodiče, 26. 1. 2017 8:25)

nevím z jakého důvodu se zavedlo zouvání před šatnou MŠ. Šatna by měla být místo,kde se děti převlékají a zouvají. Pokud se to mají činit před šatnou mělo by tam tedy být na to určené místo. Starší lidé mají opravdu problém sednou si na dětskou židličku a zouvat či obouvat boty. Navíc děti mají stále mokré ponožky. Stačí se projít po mokrém koberci nebo kalužích co jsou v šatně.

Re: zouvání v MŠ

(učitelky MŠ, 26. 3. 2017 22:12)

Děkujeme za příspěvek. Zouvání před šatnou MŠ se zavedlo právě proto, že v šatně bylo neustále velmi našlapáno a mokro a v době, kdy děti přicházejí do MŠ a kdy odcházejí, nebylo možné po celou dobu zajišťovat odpovídající úklid. Děti přes šatnu chodí na wc, hrozilo nebezpečí uklouznutí. Navíc se špína roznášela na přezůvkách dětí do třídy. Věříme, že přezouvání pro všechny, nejen pro starší osoby, je nepohodlné, ale zároveň věříme, že bezpečnost dětí je v zájmu nás všech a že toto drobné nepohodlí na přechodnou dobu prominete.