Obsah deníčku našeho putovního maskota můžete sledovat zde:

(přihlašovací jméno a heslo si najdete v MŠ na nástěnce)

AKCE  NA ČERVEN:

30.5.   Oslava MDD - pohár u Rosů

6.6.   Třídní fotografování (8,00 hod.)

8.6.   Den hraček

7.6.   Návštěva Dětské knihovny v České Skalici - děti musí být v MŠ do 7,45 hod!

13.6.   Příprava budoucích prvňáčků na vstup do ZŠ

21.6.   "Minivýlet" do okolí - celodopolední výlet do přírody v našem okolí (POUZE V PŘÍPADĚ HEZKÉHO POČASÍ!!!):

S sebou v batůžku: plavky a ručník, netekoucí lahev s pitím, malou "dobrůtku" (ne s čokoládou!) - svačinu dostanou v MŠ

Na sobě vhodné oblečení, vhodnou obuv, pokrývku hlavy (doporučujeme děti namazat opalovacím krémem a natřít repelentem) - děti si z MŠ vyzvedněte nejdříve ve 13,00 hod.

28.6.   Loučení s předškoláky (pro děti, se kterými se budeme loučit, prosíme slavnostní oblečení)

28.6.   Pyžamová párty - týká se pouze dětí ze seznamu!!!

(prosíme rodiče o nějaké "párty občerstvení" - slané či sladké drobné pečivo, jednohubky, ovoce, zelenina, drobné pochutiny apod.)

- s sebou: oblečení k ohni, čisté oblečení na druhý den, ponožky, spodní prádlo, pyžamo, kartáček na zuby, ručník, fungující baterku

Seznam dětí na pyžamovou

párty:

Děti narozené po 1.9. 2010:

1.    Kaněra Šimon
  2.    Hlaváček Vojtěch
  3.    Skalická Nikol

Děti narozené po 1.9. 2011:

1.    Suchánek Jan
  2.    Vašicová Nicol
  3.    Kołobernawski Teodor
  4.    Špelda Jan