Obsah deníčku našeho putovního maskota můžete sledovat zde:

(přihlašovací jméno a heslo si najdete v MŠ na nástěnce)

AKCE NA

LISTOPAD:

7.11.   Závěrečné plavání

10.11.   Den hraček (za donesené hračky

do MŠ neručíme!)

17.11.    Státní svátek (MŠ uzavřena)

24.11.   „Den naruby“ – prosíme rodiče,

aby si v tento den děti oblékly všechno

oblečení naruby

29.11.     Fotografování dětí společností

Photodienst (upozorňujeme na

exteriérové pozadí – bylo by vhodné tomu

přizpůsobit oblečení)

PLAVECKÝ VÝCVIK:

Zahájení plaveckého výcviku pro PŘEDŠKOLÁKY

je      5.9.2017.

Doprava je zajištěna autobusem spol.Arriva, který

odjíždí pravidelně každé úterý v 8 hod. od naší školy.

Prosíme, aby zde děti byly nejpozději v 7,30 hod.

Děti musí mít s sebouPlavky (ne šortky nebo bermudy, v případě dvoudílných plavek u děvčat pouze spodní díl!) , ručník , hřeben a  pití.  Nic víc! Toto vše zabalené v batůžku (ne v tašce!). Plavecké brýle jsou povoleny, děti si však za ně samy ručí. Děvčata s dlouhými vlasy musí mít vlasy stažené gumičkou!

Cena plaveckého výcviku:   700,- Kč   - nutno zaplatit nejpozději do 4.9.2017!

(Peníze za nevyčerpané hodiny se nevracejí, proto prosíme, nezapomínejte být před plaváním v MŠ  vždy včas!!! Peníze se nevracejí ani v případě nemoci!)

Seznam dětí, kterých se plavecký výcvik týká:

1. Grunt Josef
  2. Hanušová Lenka
  3. Hlaváček Vojtěch
  4. Kaněra Šimon
  5. Kołobernawski Teodor
  6. Skalická Nikol
  7. Suchánek Jan
  8. Špelda Jan
  9. Vašicová Nicol
  10. Zámečníková Tereza

Termíny výcviku:         5.9., 12.9., 19.9., 26.9., 3.10., 10.10., 17.10., 24.10., 31.10., 7.11.2017 (závěrečné přezkoušení)